28. 9. 2021 | Mistrovský | 4.kolo | Muži A

Dočekal Vojtěch - Smutný Tomáš, Fiala Radim (25 min. Machálek Patrik), Parys Dominik, Matoušek Martin - Liška Alois, Sláma Jiří, Machát Jakub, Machát Adam - Jaroš Jiří, Herinek Lukáš (86 min. Valouch Petr)

Branky Fk Střelice

7. Liška Alois, 19. Herinek Lukáš, 25. Liška Alois

Doplňující informace

K dohrávce do Blížkovic jsme odjížděli v silně osekané sestavě (absence: Kulička, Karaffa, Chalupský, Šarközy, Rýzner, Nosko a v průběhu první půlky navíc pro zranění odstoupil Fiala), proto s námi jeli tři hráči B-týmu (Herinek, Parys, Soldán).

Přesto jsme do utkání vstoupili velice dobře a podstatně v první půli mohli rozhodnout o své výhře. Po brankách Lišky a Herinka jsme po 20 minutách vedli 2:0 a nadále si tvořili jednu šanci za druhou. Přesto, že se domácím z ojedinělé akce podařilo snížit na 1:2, jsme v podstatě ihned po rozehrání opět zásluhou Lišky dostat do dvoubrankového vedení 1:3.  Do konce první půle jsme si vytvořili ještě minimálně tři tutové příležitosti, ale proměnit jsme je nedokázali.

V úvodu druhé půle se ještě do velké příležitosti dostal Jaroš, ale překonat domácího brankáře se mu nepovedlo. Postupem času nám začínali ubývat síly a množit se drobných šrámů, které domácí hráči svojí hrou na nás aplikovali. Bohužel rozhodčí nedokázal soupeřovi fauly náležitě trestat a tak se jim podařilo překvapivě dohrát v jedenácti lidech. Domácí vycítili šanci a zákonitě nás za to potrestali. Nejprve snížili v 52 minutě a pak měli několik závarů v našem brankovišti, kdy Sláma dvakrát vykopával míč z brankové čáry. A tak když už to vypadalo, že s vypětím všech sil si odvezeme tři body, domácí posledním možným závarem dokázali vyrovnat a uzmout si z utkání alespoň bod.