22. 8. 2021 | Mistrovský | 3.kolo | Muži A

Sestava FK Střelice

Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš (5 min. Liška Alois), Karaffa František, Šarközy Ivan, Matoušek Martin - Machát Jakub, Kulička Petr, Fiala Radim, Machálek Patrik - Sláma Jiří (85 min. Machát Adam), Buchtík Miloš (90 min. Valouch Petr)

Branky Fk Střelice

37 min. Machálek Patrik, 49 min. Matoušek Martin

Doplňující informace

Proti mladému soupeři jsme vstupovali s vědomím, že je potřeba získat už tři body a od úvodního hvizdu jsme si šli pro vítězství. Celý utkání jsme měli pod kontrolou a nátlakovou hrou se snažili soupeře dostat pod tlak. Na první branku jsme si museli počkat do 37 minuty, kdy se v brankovišti nejlépe zorientoval Machálek a dotlačil míč do sítě, 1:0.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a už ve 49 minutě jsme navýšili svůj náskok na dvě branky,  kdy po rohovém kopu na přední tyč vyrazil hostující brankář míč jen před sebe, toho využil Matoušek a kopem přes hlavu poslal míč do brány, 2:0. I v následujících minutách jsme se dokázali dostat do zajímavých brankových příležitostí, bohužel další branky jsme se již nedočkali. Hosté se snažili, bojovali, ale až na pár pokusů z větší vzdálenosti, s kterými si v klidu poradil Dočekal, více ohrozit naší bránu nedokázali.

Připsali jsme si první vítězství v novém ročníku a v neděli se budeme snažit navázat na výhru v Blížkovicích.