24. 10. 2021 | Mistrovský | 12.kolo | Muži A

Sestava FK Střelice

Dočekal Vojtěch - Herinek Lukáš (76 min. Smutný Tomáš), Karaffa František 78 min. ČK), Fiala Radim, Matoušek Martin - Machát Jakub (86 min. Milošic Ladislav), Kulička Petr, Chalupský Jiří (76 min. Machálek Patrik), Šarközy Ivan - Jaroš Jiří, Sláma Jiří

Doplňující informace

Historicky první derby s Troubskem na krajské úrovni jsme bohužel nezvládli a hosté si odvezli všechny tři body.

První půle přinesla vyrovnanou partii. Obě mužstva se dostala do jedné velké brankové příležitosti, kdy nejprve hosté zachytili naši malou domů a útočník Troubska se ocitl v samostatném nájezdu na Dočekala, ten si ovšem dokázal poradit. Na druhé straně měl naší největší příležitost Jaroš, ale prudkou hlavičku dokázal brankář hostí skvěle vytěsnit na roh.

Ve druhé půli převzali více aktivitu hosté a dokázali vytvářet více brankových šancích. Nakonec se ujala jen jedna, kdy osamocený hráč hostí opět před Dočkalem zakončit nedokázal, ale odražený míč od jeho nohy si nešťastně srazil do brány vracející se Matoušek, 0:1. Závěr utkání byl už ve znamení naší křeče ve snaze o vyrovnání, naopak hosté mohli svoje vítězství zpečetit, ale skvěle chytající Dočekal byl proti.