15. 8. 2021 | Mistrovský | 2.kolo | Muži A

Sestava FK Střelice

Dočekal Vojtěch - Fiala Radim, Rýzner Michal (46 min. Herinek Lukáš), Sláma Jiří, Machát Adam - Liška Alois (66 min. Machálek Patrik), Kulička Petr, Buchtík Miloš, Machát Jakub - Jaroš Jiří (89 min. Valouch Petr), Šarközy Ivan

Branky Fk Střelice

4 min. Šarközy Ivan, 48 min. Jaroš Jiří, 77 min. Sláma Jiří, 82 min. Jaroš Jiří
ČK: 55 min. Herinek Lukáš

Doplňující informace

V obrovském vedru jsme nastoupili na hřišti SK Újezd u Brna. A hned první střelou na bránu ve 4 minutě, kterou vyslal Šarközy, jsme se dostali do vedení, 0:1. Domácí tým dokázal vyrovnat už v 10 minutě, kdy nám po straně utekl domácí záložník a tvrdou střelou mezi nohy prostřelil Dočekala, 1:1. Ve zbytku poločasu bylo vidět několik zajímavých závarů před oběma brankami, ale bez gólového efektu.

Po nuceném střídání v poločasové pauze, kdy ze hřiště pro zranění musel kapitán Rýzner, kterého nahradil Herinek, jsme vstoupili opět velice dobře a už ve 48 minutě jsme se radovali z opětovného vedení. Jaroš zakončil velice pěknou akci na jeden dotek přesnou střelou k tyčce, 1:2. Z vedení jsme se ovšem moc dlouho nakonec neradovali, v 52 minutě se z 20 metrů napřáhl domácí záložník a krásnou střelou srovnal, 2:2. V 55 minutě pro nás nastala nemilá situace, kdy byl po nešťastném nakopnutí soupeře vyloučen Herinek a pro nás nastala bránící hra v desíti. Bohužel po sérii chyb v obraně dokázali jít v 62 minutě domácí do vedení, kdy další střela z vápna zapadla přesně k naší tyčce, 3:2. V té době jsme byli v hlubokém útlumu a Újezd mohl dvěma samostatnými nájezdy rozhodnout o své výhře. Jenže skvěle zasáhl Dočekal a držel naše naděje nad vodou. Na poslední čtvrt hodinu jsme zariskovali, vysunuli hru opět na dva útočníky a to se nám vyplatilo. Nejprve v 77 minutě trošku šťastně srovnal Sláma, 3:3 a 82 minutě protlačil míč do brány na třikrát Jaroš, 3:4. Domácí byli opařeni a pro změnu na koni my. Jenže v nastavení 91 minutě domácí rychle rozehráli přímý kop na půlce, naše obrana zaspala a bylo vyrovnáno, 4:4.

Škoda mohly jsme vést body tři, ale taky nic….zkrátka spravedlivá remíza.