31. 10. 2021 | Mistrovský | 13.kolo | Muži A

Sestava FK Střelice

Dočekal Vojtěch - Milošic Ladislav, Herinek Lukáš, Sláma Jiří, Weinstein Zdeněk - Soldán Martin, Kulička Petr, Chalupský Jiří, Machát Jakub - Rýzner Michal, Valouch Petr (69 min. Chmel Filip)

Doplňující informace

Do Znojma jsme odjížděli s úplným torzem hráčů áčka. Poprvé okusil krajskou soutěž Soldán, s nedoléčeným zraněním Rýzner a do základu museli hráči jako Weinstein nebo Valouch, který museli oprášit kopačky.

Přesto jsme v první půli byli lepším týmem a dokonce jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které při větším štěstím a důrazu mohli skončit brankou. Tu naši největší měl v 35 minutě Valouch, kdy jeho střelecký pokus vyrazil brankář míč na tyč od které se následně odrazil mimo tři tyče. Hosté se snažili hrozit z rychlých brejků, ale s tím si naše zkušeně poskládaná obrana dokázala bez větších problémů poradit.

Druhá půle se už prakticky jen dohrávala, jak domácí tak i my jsme se spokojili s bodovým ziskem a hra tomu i odpovídala.

Závěr podzimu nám už tedy i vinou mnoha absencí tak bodově nevyšel jako začátek sezóny, přesto se ziskem 22 bodů a skóre 31:17 musíme být spokojeni….

Jarní část sezóny by měla začít víkendem 19.-20.3., těšíme se na Vás….